Series
Ratings
21
The ActRated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
RatchedRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0