Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0