Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 0.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5
Beyond the BarRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.5
- The FrogRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 1.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 0.5