Movies
Ratings
675
Saving Private RyanRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 5.0
About SchmidtRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5