Titles you rated
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0
Burning ManRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5