Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5