Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Time to HuntRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Chaos WalkingRated ★ 5.0
The ParamedicRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0