Movies
Ratings
42
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0