Series
Ratings
67
Emily in ParisRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0