Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
PianoRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
MotherRated ★ 2.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5