Titles you rated
When I Was The PrettiestRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0