Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0