Series
Ratings
290
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.0
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 4.0
She Professed Herself Pupil of the Wise ManRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 5.0
The Unaware Atelier MasterRated ★ 3.0
Monster Girl DoctorRated ★ 3.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level Season 2Rated ★ 3.5
The Beginning After the EndRated ★ 3.5
Botsurakuyoteino Kizokudakedo, Himadattakara Mahō-o KiwametemitaRated ★ 3.0