Titles you rated
X-MenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5