Movies
Ratings
312
Being John MalkovichRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5