Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 0.5
TunnelRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.5
HeartbreakerRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Le ChefRated ★ 4.0
A Woman's NameRated ★ 3.5
Like a Cat on a HighwayRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 4.0
Every DayRated ★ 2.5
TruthRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0- French TourRated ★ 2.5