Movies
Ratings
420
LoganRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
My Girl and IRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Sucker PunchRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.0