Movies
Ratings
372
The MatchRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5