Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 0.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 1.5
ChefRated ★ 2.0
PunchRated ★ 1.5
Days of Being WildRated ★ 2.5