Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0