Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0