Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
A MillionRated ★ 0.5
Truth or DareRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
PrisonersRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 0.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0