Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
MadonnaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Nobody's PerfectRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0