Titles you rated
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
North CountryRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
LEGO DC Comics Super Heroes: Justice League: Cosmic ClashRated ★ 4.0
LEGO DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro LeagueRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5