Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5