Movies
Ratings
68
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0