Series
Ratings
84
First LoveRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0