Titles you rated
The JacketRated ★ 4.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
StrongerRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Boy ErasedRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Keep the Lights OnRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0