Movies
Ratings
165
Black WidowRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5