Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0