Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0