Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0