Titles you rated
FingersmithRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
Say You Love MeRated ★ 2.0- PurityRated ★ 3.0
- Medical BrothersRated ★ 2.0
- Our Paradise Season 1Rated ★ 4.0
Harvest VillaRated ★ 2.0- Forever YoursRated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 2.0
Guardian AngelRated ★ 3.0- Mother's SeaRated ★ 3.0
- Wonderful LifeRated ★ 0.5
FireworksRated ★ 2.0
Seoul 1945Rated ★ 2.0
Cruel LoveRated ★ 0.5- JoeunsaramRated ★ 2.0
In-soon Is PrettyRated ★ 1.0- Her HouseRated ★ 3.0
- Juliet's ManRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 3.0