Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
The DoorRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0