Movies
Ratings
106
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5