Titles you rated
KnowingRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0