Movies
Ratings
201
The PriestsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0