Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0