Movies
Ratings
246
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
CountRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5