Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0