Titles you rated
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5