Movies
Ratings
648 AlienoidRated ★ 4.0 AlienoidRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Hijack 1971Rated ★ 3.5 Hijack 1971Rated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
 Perfect DaysRated ★ 4.0 Perfect DaysRated ★ 4.0
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Hi.5Rated ★ 4.0 Hi.5Rated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 4.0 The MatchRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 JaneRated ★ 4.0 JaneRated ★ 4.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.0 Love in the Big CityRated ★ 3.0
 WonkaRated ★ 3.0 WonkaRated ★ 3.0