Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Public EnemiesRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0