Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0