Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
TripleRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0