Movies
Ratings
787
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
PleasantvilleRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0