Series
Ratings
14
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0