Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0