Series
Ratings
66
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0