Titles you rated
Live TVRated ★ 3.0
Last ShiftRated ★ 3.0- One DayRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 1.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
The Fly IIRated ★ 3.5
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 4.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 1.0
Funny GamesRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 4.5
The NunRated ★ 1.5
Evil DeadRated ★ 3.0
ArangRated ★ 2.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
It FollowsRated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
Are You Scared?Rated ★ 2.5
AloneRated ★ 2.5